Aicinām Jūs iepazīties ar “Stasis” Konfidencialitātes politiku. Šī konfidencialitātes politika apraksta, kā “Stasis” (reģistrācijas numurs 40002059575, adrese: Lielvārde Virsaišu 11) un mūsu grupas uzņēmums (Ik „ Stasis”, reģistrācijas numurs 40002059575) (turpmāk saukta „ Stasis”) iegūst un apstrādā personas datus, ko „ Stasis” iegūst no saviem klientiem un personām, kas apmeklē „ Stasis.lv ” interneta mājas lapu (turpmāk saukti arī ‒ „Datu subjekts” vai „Jūs”).

Jūsu personisko datu pārzinis ir I/K „ Stasis” vai cits „ Stasis” grupas uzņēmums, pie kā Jūs konkrētajā gadījumā vēršaties, lai iegādātos preci vai pakalpojumu.

Personas dati ir jebkura informācija attiecībā uz identificētu vai identificējamu fizisku personu, t. i., Datu subjektu. Apstrāde ir jebkura ar personas datiem saistīta darbība, piemēram, iegūšana, ierakstīšana, pārveidošana, izmantošana, skatīšana, dzēšana vai iznīcināšana.

Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar Konfidencialitātes politiku. Ja Jums ir kādi jautājumi vai pieprasījumi, lūdzu, sazinieties ar „ Stasis”, izmantojot sadaļā „Kontaktinformācija” sniegtos datus.

NOLŪKS UN TIESISKAIS PAMATOJUMS, KĀDĒĻ MĒS APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS?

„ Stasis” var organizēt dažādas kampaņas un loterijas, izmantojot savus sociālos plašsaziņas līdzekļu kanālus. Ja izlemjat piedalīties kampaņā, kampaņas realizācijai Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši konkrētās kampaņas noteikumiem un nosacījumiem, tostarp mēs varam publicēt uzvarētāju vārdus un sazināties ar viņiem, izmantojot sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālus.

„Stasis” iegūst un apstrādā personas datus tikai norādītajiem likumīgajiem nolūkiem un kad apstrāde ir juridiski pamatota, vienmēr paturot prātā Datu subjektu intereses un tiesības, un saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

Kad apmeklējat „ Stasis” veikalu un iegādājaties „ Stasis” produktus vai izmantojat „ Stasis” pakalpojumus, mēs izmantojam no Jums iegūtos datus, lai ar Jums pildītu lojalitātes saistības.

Kad Jūs piesakāties „ Stasis” nomaksas pakalpojumam, mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai ar Jums noslēgtu un izpildītu nomaksas līgumu, tostarp, lai noteiktu Jūsu maksātspēju, iegūtu izziņas no Kredītu reģistra, tādējādi ļaujot mums pārliecināties, ka spēsiet izpildīt savas maksājumu saistības un nepieciešamības gadījumā varētu Jums iesniegt prasību. 

Personas datu apstrāde citiem nolūkiem.

„Stasis” jānodrošina, lai piekļuve personas datiem tiktu piešķirta tikai tiem „ Stasis” darbiniekiem vai citām personām, kam piekļuve nepieciešama, lai veiktu ar datu apstrādes nolūkiem saistītos uzdevumus vai izpildītu likuma prasības. Visu „ Stasis” darbinieku, kam, veicot profesionālos uzdevumus, varētu būt saskare ar personas datiem, pienākums ir neizpaust personas datus.

Zināmos gadījumos „ Stasis” var apstrādāt Jūsu personas datus, kad tas nepieciešams likumā noteiktajos gadījumos. Piemēram, ir noteikti gadījumi, kad mums jāsaglabā dati, kā to nosaka grāmatvedības vai nodokļu likumdošanas akti.

„ Stasis” jāveic visi saprātīgie pasākumi, lai nodrošinātu personas datu apstrādes likumību, iegūto personas datu drošību un datu aizsardzības principu ievērošanu.

Turklāt ar īpašu Jūsu piekrišanu „ Stasis” var lietot Jūsu datus nolūkiem, kas nav norādīti šajā konfidencialitātes politikā. Balstoties uz Jūsu piekrišanu, „ Stasis” apstrādā Jūsu personas datus tādā mērā un nolūkā, kā tas ir īpaši atrunāts šajā atļaujā.

KAD MĒS APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS?

Kad apmeklējat „ Stasis” veikalu, iegādājaties „ Stasis” preces vai izmantojat „ Stasis” pakalpojumus, ja esat pievienojies „ Stasis” lojalitātes programmai, „ Stasis” var apstrādāt šādus Jūsu datus, tostarp personas datus:

vārds un uzvārds;

dzimšanas datums

darījuma dati (darījuma laiks, iegādātās preces, cena, maksājuma informācija u.t.t.).

kontaktinformācija (e-pasta adrese un/vai tālruņa numurs);

Kad piesakaties „ Stasis” nomaksas pakalpojumam, „ Stasis” nepieciešams par Jums iegūt papildu datus. Šādā gadījumā „ Stasis” pēc vajadzības var apstrādāt šādus Jūsu datus, tostarp personas datus:

datus par personas apliecību vai citu personu apliecinošu dokumentu (dokumenta numurs, personas identifikācijas kods);

informācija par ienākumiem un maksājumu saistību nepildīšanu;

bankas konts un bankas dati.

Kad apmeklējat „ Stasis” tīmekļa vietni vai pašapkalpošanās vidi, „ Stasis” iegūst un apstrādā tīmekļa vietnes apmeklējuma rezultātā iegūtos datus, piemēram, datus par Jūsu atrašanās vietu un izmantoto ierīci, IP adresi, vietnes apmeklējuma laiku, vietnē izmantotajām izvēlnēm u. tml.

Kad sazināties ar „ Stasis”, izmantojot „ Stasis.lv” tīmekļa vietni, tālruni, e-pastu vai sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālus (Facebook, Instagram, Youtube, Snapchat vai citus nākotnes kanālus), „ Stasis” iegūst un apstrādā datus, kas rodas saziņas laikā, piemēram, Jūsu e-pasti, vaicājumi un citi dati, ko Jūs mums sniedzat vai atklājat.

„ Stasis” neprasa sniegt pārmērīgi daudz datu bez konkrēta nolūka. „ Stasis” neiegūst datus par Jums no trešajām personām vai publiskiem un privātiem avotiem, kas nav norādīti šajā Konfidencialitātes politikā.

„ Stasis.lv” TĪMEKĻA VIETNES LIETOŠANA un sīkdatnes

„ Stasis.lv” tīmekļa vietnē apmeklētāji var saņemt informāciju par „ Stasis” veikalu, produktiem, zīmolu un notiekošajām kampaņām, kā arī sazināties ar mums, pieteikties pie mums darbā un izmantot citas tīmekļa vietnes izvēlnes.

Jūs tiekat informēts par sīkdatņu izmantošanu, kad pirmo reizi apmeklējat „ Stasis.lv” tīmekļa vietni. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

„ Stasis” tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, ko pārlūkprogramma saglabā Jūsu datorā vai citā ierīcē, ko izmantojat tīmekļa vietnes apmeklēšanai (tālrunis, planšetdators u. tml.). Sīkdatnes galvenokārt izmanto, lai tīmekļa vietne strādātu daudz efektīvāk un nodrošinātu ērtu un individuālu lietotāja pieredzi. Piemēram, sīkdatnes saglabā datus par Jūsu veiktajām izvēlēm mūsu tīmekļa vietnē un kādas vietnes esat apmeklējis. Sīkdatnes neiegūst datus no Jūsu ierīces un nesaglabā personas datus.

„ Stasis.lv” tīmekļa vietnē izmanto gan sesijas, gan pastāvīgās sīkdatnes. Pagaidu jeb sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas no Jūsu ierīces, līdzko aizverat pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē arī pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas un tur tiek saglabātas līdz pat 26 mēnešiem.

Jūs varat atspējot sīkdatņu izmantošanu, izmainot Jūsu pārlūkprogrammas konfidencialitātes iestatījumus. Savā pārlūkprogrammā sīkdatnes varat pilnībā bloķēt, iespējojot tās tikai noteiktās tīmekļa vietnēs, vai pilnībā iespējot. Ja atspējosit sīkdatnes, iespējams, dažas tīmekļa vietnes daļas nefunkcionēs pareizi.

„ Stasis.lv” tīmekļa vietnē izmanto šādas sīkdatnes:

Absolūti nepieciešamās sīkdatnes, kam ir būtiska nozīme, lai Jums nodrošinātu iespēju pārvietoties un izmantot tīmekļa vietnes funkcijas.

Analītiskās sīkdatnes, kas iegūst informāciju par mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu un veidiem, kā apmeklētāji to sasniedz, u. tml. Mēs šo informāciju izmantojam, lai identificētu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas problēmas un uzlabotu lietotāju pieredzi, mērķētas reklāmas un veicinošās tirgvedības nolūkā.

Trešo personu sīkdatnes. Dažu sociālo plašsaziņas līdzekļu kanālu (Facebook, Instagram) elementi ir saistīti ar mūsu tīmekļa vietni, kas kopīgo sociālā plašsaziņas līdzekļa kanāla saturu mūsu vietnē un var izlasīt šo kanālu sīkdatnes, kā arī saglabāt tās Jūsu ierīcē. Šo sīkdatņu nolūks var būt sociālā plašsaziņas līdzekļa kanālā izvietotās reklāmas personificēšana.

„ Stasis.lv” tīmekļa vietne satur saites uz „ Stasis.lv” publisko sociālo plašsaziņas līdzekļu kanāliem un trešo personu vietnēm. „ Cietais rieksts” nav atbildīga par trešo personu tīmekļa vietņu drošību vai saturu, par to pilnībā ir atbildīgi šo vietņu īpašnieki. Kad apmeklējat jebkuru trešo personu tīmekļa vietnes vai sociālo plašsaziņas līdzekļu vietnes, iesakām Jums iepazīties ar to konfidencialitātes nosacījumiem.

Nosūtot ziņas, attēlus vai komentārus „ Stasis” publisko plašsaziņas līdzekļu vietnēs, lūdzu, ņemiet vērā, ka pa publiskajiem sociālajiem plašsaziņas līdzekļu kanāliem nosūtītā informācija ir redzama visiem šā kanāla lietotājiem un apmeklētājiem. Nedalieties sociālajos plašsaziņas līdzekļos ar datiem, kurus Jūs nevēlaties atklāt sabiedrībai!

personas datus saturošie papīra dokumenti tiek iznīcināti vai arī šie dokumenti tiek anonimizēti.

PERSONAS DATU PĀRSŪTĪŠANA

Noteiktos gadījumos „ Stasis” var pārsūtīt personas datus trešajām personām Eiropas Ekonomikas zonas ietvaros:

ja vēlēsieties izmantot „ Stasis” nomaksas pakalpojumu, mēs pārsūtīsim Jūsu datus nomaksas pakalpojuma finansētājam;

ja esat abonējis jaunumu saņemšanu e-pastā, mēs pārsūtām Jūsu kontaktinformāciju „ Stasis” tirgvedības partnerim, kurš veic e-pastu izplatīšanu;

saistībā ar „ Stasis.lv” tīmekļa vietnes, pašapkalpošanās vides un datu bāzu administrēšanu, piekļuvi Jūsu datiem var piešķirt „Stasis” IT atbalsta sniedzējiem;

iekšējās vadības un klientu bāzes analīzes nolūkos „ Stasis” var nosūtīt Jūsu datus mātesuzņēmumam un citām grupas juridiskajām personām;

Jūsu datus, ko esat snieguši, piesakoties darbam „ Stasis”, mēs varam pārsūtīt personāla atlases uzņēmumam, kas palīdz mums veikt darbinieku atlases procesu;

„ Stasis” var nosūtīt Jūsu datus valsts iestādēm, ja tas ir mūsu pienākums saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

„ Stasis” datu apstrādei piesaista tikai tās personas, kuru juridiskā adrese un datu repozitoriji atrodas Eiropas Ekonomikas zonā un kuri snieguši „Stasis” pietiekamas garantijas, ka tie lieto atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai garantētu drošu personas datu apstrādi un pietiekamu datu aizsardzības līmeni atbilstoši Eiropas Savienības likumdošanai. Visu datu apstrādātāju pienākums ir neizpaust personas datus.

JŪSU TIESĪBAS.

Tiesības piekļūt saviem personas datiem saskaņā ar piemērojamajiem likumdošanas aktiem.

Attiecībā uz personas datu apstrādi Jums ir visas piemērojamajos tiesību aktos noteiktās tiesības un, pirmkārt, šādas tiesības:

Tiesības saņemt informāciju par personas datu apstrādi – šī Konfidencialitātes politika sniedz vispārīgu informāciju par to, kā „ Stasis” apstrādā Datu subjekta personas datus un kādi dati tiek apstrādāti: lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar „ Stasis”rakstot uz epastu stasis.lielvarde@gmail.com.

Datu atjaunināšanas un labošanas tiesības ‒ Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt Jūsu datus atjaunināt un izlabot kļūdainos. Personas datus var atjaunināt, iesniedzot attiecīgo lūgumu „„ Stasis.lv” pašapkalpošanās vidē.

Tiesības izteikt iebildumus – Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi „ Stasis”, ja personas dati tiek apstrādāti „ Stasis” likumīgajās interesēs.

Tiesības pieprasīt dzēst personas datus ‒ Jums ir tiesības pieprasīt „ Stasis” izdzēst Jūsu personas datus.

Tiesības ierobežot datu apstrādi – Jums ir tiesības pieprasīt „ Stasis” ierobežot Jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības atsaukt piekrišanu personas datu apstrādei – ja Jūsu personas datu apstrāde ir balstīta uz Jūsu piekrišanu, Jūs jebkurā laikā varat atsaukt šo „Stasis” doto piekrišanu, un „ Stasis” pārtrauks šajā nolūkā veikto Jūsu personas datu apstrādi.

Datu pārnesamības tiesības ‒ Jums ir tiesības saņemt no „Stasis” iesniegtos personas datus, kas ir iesniegti „ Stasis” rakstveidā vai vispārpieņemtā elektroniskā formātā un, ja tas ir tehniski iespējams, pieprasīt „Stasis” nodod šos datus trešās personas pakalpojumu sniedzējam.

Ja vēlaties īstenot visas augstāk minētās lietas, kas saistās ar datu apstrādi, Jums jāsūta pieprasījums par to uz epastu: Stasis.Lielvārde@gmail.com